01

SEKCJA INTERWENCYJNA

To specjalny zespół kwalifikowanych pracowników ochrony posiadających uprawnienia na posiadanie broni palnej.

Zadaniem Sekcji Interwencyjnej SPARTAN jest dotarcie do obiektu w jak najkrótszym czasie oraz podjęcie skutecznych działań, mających na celu zabezpieczenie mienia lub życia oraz ujęcie sprawców czynów przestępczych.
skontaktuj się

02

SZYBKIE REAGOWANIE

W czasie trwania interwencji, grupa SPARTAN utrzymuje stałą łączność z dyspozytorem, który w zależności od sytuacji powiadamia inne służby zabezpieczenia porządku (Policję, Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarną).

Członkowie SI SPARTAN gwarantują najwyższą sprawność, zdecydowanie i umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach zagrożenia oraz odpowiedzialność. Natychmiastowa reakcja sekcji możliwa jest dzięki Stacji Monitorowania Alarmów – całodobowej opieki systemu alarmowego danego obiektu.

Pracownicy Sekcji Interwencyjnej wyposażeni są w nowoczesne środki łączności, broń palną oraz inne środki przymusu bezpośredniego. Stanowią najwyższą formę ochrony obiektów, mienia i osób. To oddziały specjalne sektora ochrony. Profesjonalna organizacja działania w oparciu o sprawdzone procedury sprawia, że załogi Grupy Interwencyjnej docierają na wezwania w bardzo krótkim czasie od 5 do 15 minut.
skontaktuj się

03

LIDER W BRANŻY

WYŚLIJ ZAPYTANIE O OCHRONĘ SWOJEGO OBIEKTU JUŻ DZIŚ

FORMULARZ KONTAKTOWY

10 lat na rynku

dwie siedziby

50 PRACOWNIKÓW

300+ KLIENTÓW

NUMER ALARMOWY

Ochronę 24/7 zapewnia Spartan Security. Zadzwoń pod nasz numer alarmowy gdy tylko zachodzi taka potrzeba, a nasz zespół natychmiast podejmie działania.

(+48)

666 747 999

03

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub uzyskać indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w wyborze najlepszych rozwiązań ochronnych.
zadzwoń teraz
Formularz Strona Główna