01

OCHRONA OSOBISTA

Zespół ochrony osobistej SPARTAN realizuje zadania dla wąskiego i najbardziej wymagającego grona osób, które z racji pozycji społecznej, wykonywanego zawodu, statusu finansowego, czy też innych względów są narażone na realne zagrożenia. Przed przystąpieniem do realizacji sporządzamy plan ochrony dostosowany do indywidualnych wymagań, zawierający analizę potencjalnych zagrożeń, szczegóły działań ochronnych oraz procedury zachowań w sytuacjach kryzysowych. Niezależnie od tego, czy jest to spotkanie biznesowe czy wyjazd wakacyjny, realizujemy zadania ochronne bez ingerencji w życie prywatne naszych klientów, przy zachowaniu dyskrecji i poufności informacji. Zadania ochrony osobistej realizują wyłącznie doświadczeni pracownicy ochrony, posiadający wymagane kwalifikacje i przechodzący cykliczne szkolenia, prowadzone przez specjalistów w dziedzinie bezpośredniej ochrony osób.
skontaktuj się

W MIEJSCU ZAMIESZKANIA

W MIEJSCACH CZASOWEGO POBYTU

W CZASIE SPOTKAŃ BIZNESOWYCH

W TRAKCIE KONFERENCJI

W TRAKCIE WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

SPRAWDZANIE ANTYPODSŁUCHOWE

SPRAWDZANIE PIROTECHNICZNE

OCHRONA PODCZAS KONCERTÓW

02

LIDER W BRANŻY

WYŚLIJ ZAPYTANIE O OCHRONĘ SWOJEGO OBIEKTU JUŻ DZIŚ

FORMULARZ KONTAKTOWY

10 lat na rynku

dwie siedziby

50 PRACOWNIKÓW

300+ KLIENTÓW

NUMER ALARMOWY

Ochronę 24/7 zapewnia Spartan Security. Zadzwoń pod nasz numer alarmowy gdy tylko zachodzi taka potrzeba, a nasz zespół natychmiast podejmie działania.

(+48)

666 747 999

03

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub uzyskać indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w wyborze najlepszych rozwiązań ochronnych.
zadzwoń teraz
Formularz Strona Główna